Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Cougar Phontum Essential, të zeza

Kodi i produktit:
268721
Besueshmëria:
100 %
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
Cougar
Ndjeshmëri dB - SLP:
101

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet janë të pajisura me disqe 40 mm neodymium që japin detaje të vërteta të tingullit. Duke ofruar një skenë me zë më të lartë dhe më të pasur, ju lehtë mund të zhvendoseni në qendër të fushëbetejës dhe të dëgjoni çdo hap të armikut dhe çdo detaj të lojës. Mikrofoni i ndjeshëm me anulimin e zhurmës, zbut zhurmën e ambientit, në mënyrë që të komunikoni me shokët e skuadrës, ndërsa thjesht përqendroheni plotësisht në lojë. Jastëkët e mëdhenj të veshëve mbulojnë tërë veshin tuaj. Ata janë të mbushur me një mbushje të butë dhe madje orët e gjata të lojrave nuk do t'ju shqetësojnë me presion të pakëndshëm në veshët tuaj. Poashtu, ndërtimi i lehtë dhe i qëndrueshëm i aluminit plotësohet nga një shirit i rregullueshëm. Kontrolli është i vendosur në një kabllo me një gjatësi 1.9 m, e cila siguron një hapësirë mjaft të madhe për lojtarin. Këto kufje punojnë në një frekuencë prej 10-10000 kHz, një rezistencë prej 32 ohms dhe një ndjeshmëri prej 101 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4715302440824
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
Impedancë Ohm:
32
Kodi:
3H150P40B.0001
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
4. 9. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
40
Mikrofon:
E rregullueshme
Ndjeshmëri dB - SLP:
101
Prodhuesi:
Cougar
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE