Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje E-Blue Auroza EHS950 FPS, zezë

Kodi i produktit:
240050
Drita e pasme:
Kaltër
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
E-Blue

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 
Ju kurseni : 19.00   (29%)
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje të gjallë dhe shumë të rehatshme me disqe 40 mm, zë rrethues 7.1 dhe mikrofon të integruar, është pajisje ideale për ju. Kufjet gjithashtu shfaqin një dritë blu të projektuar, ulje të zërit të jashtëm, ndërtim të fortë dhe kabllo me kontrolle të integruar. Sigurisht, kufjet janë të rehatshme, kanë material prej lëkurës dhe kanë mbushje të butë. Ka frekuencë 20 Hz - 20 kHz, ndjeshmëri 117 dB dhe ndërfaqe: USB. Ka fuqi 500 mW, impedancë prej 32 ohm dhe gjatësia e kabllos është 2.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Kaltër
EAN:
6921607106268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
EHS950BKAA-IU
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
24. 7. 2018
Lidhës:
USB-A
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
117
Platforma:
PC
Prodhuesi:
E-Blue
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE