Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje E-Blue Cobra I, gjelbër

Kodi i produktit:
240066
EAN:
26921607100334
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
EHS013GR
Lansuar:
24. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E-Blue Cobra I janë kufje profesionale për lojëra, dhe përmirëson përformacën tuaj gjatë lojërave. Këto kufje mund të palosen në mënyrë të sheshtë për ruajtje më të lehtë. Gama e frekuencës është prej 20 deri në 20,000 Hz. Kanë ndjeshmëri 105 dB, invertorë 40 mm dhe impedancë 32 ohm. Lidhen me pajisjen amë përmes portës 3.5 mm dhe kanë fuqi dalëse 300 mW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
26921607100334
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
EHS013GR
Lansuar:
24. 7. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
E rregullueshme
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Prodhuesi:
E-Blue
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE