Kufje E-Blue Cobra I, portokalli

Kodi i produktit:
240065
EAN:
6921607100327
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
EHS013OG
Lansuar:
24. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj

Përshkrimi i produktit

E-Blue Cobra I janë kufje profesionale për lojëra, dhe përmirësojnë përformacën tuaj gjatë lojërave. Këto kufje mund të palosen në mënyrë të sheshtë për ruajtje më të lehtë. Gama e frekuencës është prej 20 deri në 20,000 Hz, kanë ndjeshmëri 105 dB, invertorë 40 mm dhe impedancë 32 ohm, lidhen me pajisjen amë përmes portës 3.5 mm dhe kanë fuqi dalëse 300 mW.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607100327
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
EHS013OG
Lansuar:
24. 7. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
E rregullueshme
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Prodhuesi:
E-Blue
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE