Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje E-Blue Cobra I, zezë

Kodi i produktit:
240064
EAN:
6921607100341
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
EHS013RE
Lansuar:
24. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E-Blue Cobra I janë kufje profesionale për lojëra, dhe përmirësojnë përformacën tuaj gjatë luajtjes së lojërave. Këto kufje mund të palosen në mënyrë të sheshtë për ruajtje më të lehtë. Gama e frekuencës është prej 20 deri në 20,000 Hz. Kanë ndjeshmëri 105 dB, invertorë 40 mm dhe impedancë 32 ohms. Lidhen me pajisjen amë përmes portës 3.5 mm dhe kanë fuqi dalëse 300 mW.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607100341
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
EHS013RE
Lansuar:
24. 7. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
E rregullueshme
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Prodhuesi:
E-Blue
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE