Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Logitech G633 Artemis Spectrum

Kodi i produktit:
179744
EAN:
5099206059184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
981-000605
Lansuar:
22 Tetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 
Ju kurseni : 17.00   (11%)
139.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech G633 Artemis Spectrum janë kufje perfekte për lojtarët që dëshirojnë zë kualitativ gjatë lojës së tyre. Këto kufje vijnë me Dolby Surround Sound 7.1 dhe membrana Pro-G që ofrojnë zë kualitatitv të pabesueshëm. Lidhet me PC përmes USB dhe jack 3.5mm Këto kufje, poashtu mund të luajnë zë nga dy burime njëkohësisht dhe mund të pranojë telefonata, të luajë muzikë dhe të ndërveprojnë me një lojë pa pasur nevojë për të ndaluar lojën.Treguesit LED gjithmonë do të iu njoftojnë kur mikrofoni është mbyllur.

Vlerësimet

kufje perfekte
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206059184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
40
Kodi i prodhuesit:
981-000605
Lansuar:
22 Tetor 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
107
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech G633 Artemis Spectrum edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE