Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje MSI Immerse GH30, të zeza

Kodi i produktit:
266885
EAN:
4719072647049
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje për gaming të cilat do ju sjellin një eksperiencë të re të gamingut falë zërit kumbues e të pastër që kanë. Funksionojnë në frekuencë 20 - 20,000 Hz, kanë ndjeshmëri 96 +/- 3 dB dhe impedancë 32 Ohms. Vijnë me mikrofon të integruar dhe konekorë të praruar në ari, 3.5mm (TRS). Kablloja është e gjatë 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072647049
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.5
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
S37-2101000-SV1
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
7. 8. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
E lëvizshme
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
96
Pajisje speciale:
Çantë për bartje
Pesha [g]:
222
Prodhuesi:
MSI
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE