Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics RIG 800HS, zezë

Kodi i produktit:
240728
EAN:
5033588050858
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Plantronics

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
203.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufje për lojra me wireless me disqe neodymium 40 mm dhe material me shkumë, e cila është e butë dhe lejon frymëmarrje. Kanë mikrofonë të lëvizshëm dhe mbrojtje nga zhurma e ambientit të jashtëm. Këto kufje kanë frekuencë 20 Hz - 20 kHz, impedancë 32 ohm dhe mikrofoni operon me frekuencë 100 Hz - 10 kHz dhe ndjeshmëri prej [dB - SPL]: -45. Kufjet peshojnë 290 g dhe bateria e tyre zgjat 24 orë. Mund të lidhen me pajisjen amë në largësi deri në 10 m. Janë të përshtatshme për PC dhe PS4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588050858
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.3
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
24
Kodi i prodhuesit:
210058-05
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
24. 7. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-A
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Palosëse
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
111
Pa kabllo:
Pesha [g]:
290
Platforma:
PC, PS4
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE