Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics RIG 800LX DOLBY, zeza

Kodi i produktit:
240727
EAN:
5033588050841
Mikrofon:
Palosëse
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Plantronics

Si të porosisim në Gjirafa50?

202.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet e lojërave Plantronics janë wireless dhe vijnë të pajisura me disqe 40 mm, kanë memorie material prej shkume në brendësi dhe lëkurë në pjesën e jashtme i cili lejon frymëmarrje dhe i bën kufjet shumë të rehatshme. Kanë mikrofonë të lëvizshëm, i cili zvogëlon zhurmën e ambientit. Kanë frekuencë 20 Hz - 20 kHz, impedancë 32 ohm dhe mikrofoni ka frekuencë 100 Hz - 10 kHz. Kufjet peshojnë 290 g, dhe bateria zgjat 24 orë. Mundësojnë lidhje deri në 10 m largësi dhe janë të përshtatshme për PC / XONE.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588050841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
24
Kodi i prodhuesit:
209800-05
Komanda e zërit:
Në kufje
Lansuar:
24. 7. 2018
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Palosëse
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
111
Pa kabllo:
Pesha [g]:
290
Platforma:
PC
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE