Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje SteelSeries Arctis 3 Black (2019 Edition)

Kodi i produktit:
896545steel
EAN:
813682025212
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
61433

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 20.00   (20%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky produkt mund të vlerësohet më së shumti nga adhuruesit e video-lojërave, pasi që është i përsosur për ta. Sidoqoftë, kufjet në fjalë janë tejet komode, ndërsa ju mund t’i vëni ato për orë të tëra dhe nuk do të vuani nga dhimbja e veshit. Kufjet përmbajnë edhe një mikrofon, ndërsa kablloja ka gjatësi prej 3 metrave. Kufjet lidhen në kompjuter, celular apo pajisje tjera përmes jack-ut universal 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
813682025212
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi:
61433
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
STEELSeries
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE