Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad SteelSeries QcK Heavy

Kodi i produktit:
805631steel
EAN:
5707119001816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
63008
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mausepad është i destinuar për lojëtarë të lojërave FPS. Në pjesë e poshtme, përbëhet nga një material prej gome që e mban në vend dhe nuk e lejon të rrëshqasë nga tavolina. Është i përshtatshëm për të gjithë llojet e mausëve. Ka dimensione 450 x 400 mm dhe trashësi prej 6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119001816
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
63008
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
6
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE