Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Creative Sound BlasterX AlphaPad Special Edition, tekstil

Kodi i produktit:
234035
EAN:
5390660191732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspadi Creative Sound BlasterX AlphaPad do të plotësoj të gjitha kërkesat tuaja, qofshit lojtar profesional apo pasionant. Padi është krijuar nga materiali shumë i qëndrueshëm që është optimizuar për lëvizjet e mausit qofshin me sensitivitet të lartë apo të ulët ( 200 deri në 1600 dpi). Madhësia e padit është 250 x 270 mm dhe vjen me dizajn të logos nga BlasterX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660191732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
70GP009000000
Lansuar:
5. 4. 2018
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
160
Prodhuesi:
Creative Labs
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE