Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad CZC Barricade L, gaming

Kodi i produktit:
265052
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
E zezë, me motive
E qepur:
EAN:
8594173122291
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Padi i lojrave CZC Barricade L garanton përdorim perfekt. Do të bëhet një shoqërues ideal për momentet e punës dhe lojrave. Dimensionet prej 400 x 300 x 4 mm sigurojnë hapësirë të mjaftueshme për të lëvizur mausin. Padi është bërë prej pëlhure 3D. Kjo pëlhurë premium përmban një densitet dhe strukturë të lartë që garanton lëvizje të saktë dhe të kontrolluar për mausin tuaj. Do të vlerësohet veçanërisht nga lojtarët që kërkojnë saktësi absolute.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
E zezë, me motive
E qepur:
EAN:
8594173122291
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
400
Kodi:
CZCBARRICADEL
Lansuar:
19. 7. 2019
Lartësia mm:
4
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
CZC.cz
Trashësia mm:
300

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE