Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad CZC Barricade RGB, XL

Kodi i produktit:
274029
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
E zezë, me motive
EAN:
8594173122307
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
900

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mauspad përbëhet nga materiali 3D me densitet të lartë dhe teksturë për lëvizshmëri precize. Pjesa përfundi është anti-rrëshqitëse dhe skajet janë të qepura. Ka përmasa 900 x 400 x 4 mm. Është i përshtatshëm për tastierë dhe të gjitha llojet e mauseve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
E zezë, me motive
EAN:
8594173122307
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
900
Kodi:
CZCBARRICADERGBXL
Lansuar:
30. 10. 2019
Lartësia mm:
4
Materiali:
Gomë, tekstil
Ndriçim RGB:
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
CZC.cz
Trashësia mm:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE