Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad ROCCAT Sense Vital Force, kaltër/zezë

Kodi i produktit:
265590
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë, kaltër
E qepur:
EAN:
4250288140684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mauspad i cilësisë së lartë, me sipërfaqe që siguron lëvizje, kontroll dhe saktësi të mausit më të madhe se zakonisht, prandaj është i përshtatshëm për gaming. Është bërë nga materiali tekstil kombinuar me gomë, me sipërfaqe të parrëshqitshme dhe dizajn elegant. Ka dimensione prej 85 x 33 cm dhe trashësi vetëm 2 mm. Produkti vjen me ngjyrë të kaltër/zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë, kaltër
E qepur:
EAN:
4250288140684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
2
Kodi:
ROC-13-126
Lansuar:
25. 7. 2019
Lartësia mm:
850
Materiali:
Gomë, tekstil (cohë)
Për t'u përdorur në:
Lojë
Për tastierë dhe maus:
Prodhuesi:
ROCCAT
Trashësia mm:
330

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE