Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad Steelseries QcK Heavy - L

Kodi i produktit:
617327steel
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
813810010448
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
Ju kurseni : 4.00   (17%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mousepad është i destinuar për lojëtarë të lojërave FPS. Në pjesë e poshtme, përbëhet nga një material prej gome që e mban në vend dhe nuk e lejon të rrëshqasë nga tavolina. Është i përshtatshëm për të gjithë llojet e mausëve. Ka dimensione 450 x 400 mm dhe trashësi prej 6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
813810010448
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Kodi:
63008
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia mm:
6
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia mm:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE