Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad SteelSeries QCK + Limited CS:GO Howl Ed.

Kodi i produktit:
846468steel
EAN:
813682024697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Kodi:
63403
Lansuar:
30. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 
Ju kurseni : 20.00   (40%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK + është mauspad që ju ofron hapësirë të mjaftueshme për të lëvizur mausin tuaj në cilindo drejtim dhe shumë shpejt do të bëhet shoqëruesi në çdo videolojë. Mauspadi vjen me madhëis prej 450 x 400 x 3 mm, është krijuar nga goma në pjesën e poshtme që parandalon rrëshqitjen e padëshirueshme dhe tekstili në pjesën e lartë që regjistron çdo lëvizje me precizitet si dhe vjen me ngjyrë të zezë të zbukuruar me dizajnin CS: Go Howl Edition.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
813682024697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Kodi:
63403
Lansuar:
30. 8. 2018
Lartësia mm:
3+
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia mm:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE