Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad SteelSeries QcK Prism Cloth - M

Kodi i produktit:
670802steel
EAN:
813682025632
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
320
Kodi:
63825
Lansuar:
10. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 
Ju kurseni : 21.00   (38%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi i njohur në botë i pajisjeve gaming SteelSeries, ju sjell maus pad QcK Prism Cloth, optimizuar për lëvizjet e larta dhe të ulëta DPI dhe karakteristika të ndriçimit me 2 zona RGB LED. Ky maus pad me cilësi të lartë është bërë prej pëlhure me ndriçim RGB LED. Është ideal për maus optik dhe lazer. Është shumë i lehtë për t'u larë dhe ka fund anti-rrëshqitës. Dimensionet: 320 x 270 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
813682025632
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
320
Kodi:
63825
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia mm:
4
Materiali:
Tekstil
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia mm:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE