Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad SteelSeries QcK+

Kodi i produktit:
629965steel
EAN:
5707119001762
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia [mm]:
450
Kodi:
63003
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 
Ju kurseni : 5.00   (20%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK+ është mousepad me cilësi të lartë i dizajnuar enkas për adhuruesit e lojërave kompjuterike. Ky mousepad është i prodhuar nga materiali shumë cilësorë i cili mundëson lëvizje të lehta dhe precizitet të lartë të mausit. Për të shmangur rrëshqitjen e saj, pjesa e prapme e këtij mousepadi është e pajisur me një shtresë gome që siguron qëndrimin e tij në vend. Mousepadi QcK+ ka dimensione prej 450 x 400 mm dhe është shumë i lehtë për bartje.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119001762
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia [mm]:
450
Kodi:
63003
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE