Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad SteelSeries QcK+

Kodi i produktit:
629965steel
EAN:
5707119001762
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi:
63003
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK+ është mousepad me cilësi të lartë i dizajnuar enkas për adhuruesit e lojërave kompjuterike. Ky mousepad është i prodhuar nga materiali shumë cilësorë i cili mundëson lëvizje të lehta dhe precizitet të lartë të mausit. Për të shmangur rrëshqitjen e saj, pjesa e prapme e këtij mousepadi është e pajisur me një shtresë gome që siguron qëndrimin e tij në vend. Mousepadi QcK+ ka dimensione prej 450 x 400 mm dhe është shumë i lehtë për bartje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119001762
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi:
63003
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE