Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad SteelsSeries QcK Prism Cloth - XL

Kodi i produktit:
523544steel
EAN:
5707119036818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
900
Kodi:
63826
Lansuar:
10. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 
Ju kurseni : 10.00   (17%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus pad është i bërë nga materiale me kualitet të lartë dhe me ndriçim RGB LED. Materiali i këtij mauspadi është i lehtë për t’u larë. Vie me dimensione 900 x 300 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119036818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
900
Kodi:
63826
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia mm:
4
Materiali:
Tekstil
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia mm:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE