Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad YENKEE YPM 3005 SHIELD

Kodi i produktit:
255253
Dizajni:
Zezë
E palëvizshme:
EAN:
8590669267545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një mauspad elegant me sipërfaqe PVC me fërkim të ulët dhe bazë jo-rrëshqitëse. Ju ofron 9 modalitete të ndriçimit të pasëm, ku 2 prej tyre janë RGB. Ky mauspad përmban një kabllo USB me gjatësi 1.8 m që mund të heqësh nga priza nëse nuk keni nevojë për ndriçimin e pasëm. Ka dimensionet: 350 x 250 x 5 mm, dhe peshon 482 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajni:
Zezë
E palëvizshme:
EAN:
8590669267545
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi:
YPM 3005
Lansuar:
22. 2. 2019
Lartësia [mm]:
5
Materiali:
Plastik
Ndriçim RGB:
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
YENKEE
Trashësia [mm]:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE