Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad ZOWIE by BenQ Gear GTF-X, i zi

Kodi i produktit:
777939bz
EAN:
4718755062650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
480
Kodi:
5J.N0241.021
Lansuar:
19 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 
Ju kurseni : 11.00   (21%)
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i BenQ GTF-X nga kompania BenQ, është shtresë me përbërës gome me dizajn me ngjyrë të zezë. I prodhuar me shtypje të veçantë dhe me sipërfaqe speciale të prodhuar ky mauspad mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim të shpejtë. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe high tech micro-texture, me anësore mbrojtëse prodhuar nga materiali astetik i cili parandalon gërvishtjet, dhe me stabilizues polikarbonati i cili garanton lëvizje të buta. Mousepad-i ka dimensione 480 x 400 x 3.5 mm dhe palohet si rollë shumë lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718755062650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
480
Kodi:
5J.N0241.021
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësia mm:
3,5
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Trashësia mm:
400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE