Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad ZOWIE by BenQ Gear P-SR, i zi

Kodi i produktit:
376531bz
EAN:
4544438040482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
355
Kodi:
5J.N0241.011
Lansuar:
19 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 4.00   (14%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mousepad është kombinimi i teknologjisë së avancuar dhe procesimit preciz. Për këtë arsye, ky mousepad është ndër më të kërkuarit tek të apasionuarit pas lojërave kompjuterike dhe jo vetëm. Ky mousepad është pajisja ideale për dizajnerët të cilëve iu nevoitet precizitet në punën e tyre. Pjesë e këtij mousepadi është edhe mbështetësja e kyçit të dorës me një formë shumë ergonomike. Dimensionet e tij janë 355 x 315 x 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4544438040482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
355
Kodi:
5J.N0241.011
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësia mm:
3,5
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Trashësia mm:
315

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE