Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad ZOWIE by BenQ Gear PTF-X, i zi

Kodi i produktit:
279349bz
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
355
Kodi:
5J.N0241.031
Lansuar:
19 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 12.00   (30%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mousepad paraqet kombinimin e teknologjisë së avancuar dhe procesimit të saktë. Për këtë arsye, ky mousepad është ndër më të kërkuarit nga të apasionuarit e lojërave kompjuterike dhe jo vetëm. Ky mousepad është pajisja ideale për dizajnerët të cilëve iu nevoitet precizitet në punën e tyre. Pjesë e këtij mousepad-i është edhe mbështetësja e kyçit të dorës me një formë ergonomike. Dimensionet e tij janë: 355 x 345 x 2.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
355
Kodi:
5J.N0241.031
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësia mm:
3,5
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Trashësia mm:
315

Bashkangjitja Mauspad ZOWIE by BenQ Gear PTF-X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE