Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mauspad ZOWIE by BenQ Gear PTF-X, i zi

Kodi i produktit:
279349bz
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
355
Kodi:
5J.N0241.031
Lansuar:
19 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 10.00   (25%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mousepad paraqet kombinimin e teknologjisë së avancuar dhe procesimit të saktë. Për këtë arsye, ky mousepad është ndër më të kërkuarit nga të apasionuarit e lojërave kompjuterike dhe jo vetëm. Ky mousepad është pajisja ideale për dizajnerët të cilëve iu nevoitet precizitet në punën e tyre. Pjesë e këtij mousepad-i është edhe mbështetësja e kyçit të dorës me një formë ergonomike. Dimensionet e tij janë: 355 x 345 x 2.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718755062667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
355
Kodi:
5J.N0241.031
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësia mm:
3,5
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Trashësia mm:
315

Bashkangjitja Mauspad ZOWIE by BenQ Gear PTF-X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE