Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mouse pad Gembird MP-GAME

Kodi i produktit:
186684
EAN:
8716309086219
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
MP-GAME-S
Lansuar:
12 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është ideal për përdorim nga çdo lojëtar profesional ose amater të lojërave kompjuterike. Ky mousepad është ndërtuar nga materiali kualitativ i cili i siguron mausit saktësi të nivelit të lartë në operim. Produkti është i përshtatshëm për maus optik dhe me laser. Përfshin pjesë të poshtme nga materiali i gomës, e cila pamundëson rrëshqitjen e tij. Ky produkt ka dimensione prej 200 x 250 mm dhe gjerësi prej 3 mm.

Vlerësimet

KUALITETI I MIRE ! POROSINE E KAM PRANUAR PER 5 DITE !!!
Po mouse pad shume i mire flm max stars vlersimi
Jam shume i kenaqur me profesionalizmin e juaj .
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8716309086219
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
MP-GAME-S
Lansuar:
12 Mars 2016
Trashësia [mm]:
200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE