Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad 3Dconnexion, i zi

Kodi i produktit:
191976
EAN:
4260016340835
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
3DX-700053
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtresa e mausit e tipit 3Dconnexion është shtresë me ngjyrë të zezë që mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim gjatë përdorimit të mausit tuaj 3Dconnexion CadMouse. Përbëhet nga materiali mikro-teksturë e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë. Ka dizajn me tre shtresa me bazë nga materiali i silikonit që mundëson stabilitet në tavolinë. Produkti ka peshë 160 g dhe dimensione 250 x 350 x 2 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260016340835
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Kodi i prodhuesit:
3DX-700053
Lansuar:
10 Qershor 2016
Pesha [g]:
160
Trashësia [mm]:
350

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE