Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad C-TECH Anthea Cyber, i kuq

Kodi i produktit:
208961
EAN:
8594125008703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
GMP-01C-R
Lansuar:
4 Mars 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i Anthea Cyber i kompanisë C-TECH është i përsosur për adhuruesit e video lojërave. Ky mousepad ka një dizajn i cili kombinon ngjyrën e kuqe dhe të zezë. Me dimensionet e tij 320 x 270 x 4 mm, ky mousepad është i përshtatshëm për çdo përdorues. Materiali është nga pëlhura e mëndafshit. Mousepad-i karakterizohet me një dizajn 3D dhe me një material të lëmuar, që lejon lëvizje me precizitet të lartë. Ana e poshtme anti-rrëshqitje e mousepad-it parandalon lëvizjet dhe rrëshqitjet e padëshirueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125008703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
GMP-01C-R
Lansuar:
4 Mars 2017
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Prodhuesi:
C-Tech
Trashësia [mm]:
270

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE