Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad C-TECH Anthea Cyber, i kuq

Kodi i produktit:
208961
EAN:
8594125008703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
GMP-01C-R
Lansuar:
4 Mars 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i Anthea Cyber i kompanisë C-TECH është i përsosur për adhuruesit e video lojërave. Ky mousepad ka një dizajn i cili kombinon ngjyrën e kuqe dhe të zezë. Me dimensionet e tij 320 x 270 x 4 mm, ky mousepad është i përshtatshëm për çdo përdorues. Materiali është nga pëlhura e mëndafshit. Mousepad-i karakterizohet me një dizajn 3D dhe me një material të lëmuar, që lejon lëvizje me precizitet të lartë. Ana e poshtme anti-rrëshqitje e mousepad-it parandalon lëvizjet dhe rrëshqitjet e padëshirueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125008703
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
GMP-01C-R
Lansuar:
4 Mars 2017
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Trashësia [mm]:
270

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE