Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad E-Blue Gaming Arena, i kaltër - zi

Kodi i produktit:
199953
EAN:
6958012201851
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
EMP009BK
Lansuar:
4 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i E-Blue Gaming Arena EMP009BK, është shtresë me përbërës gome me dizajn të zi dhe kaltër, me qepje speciale dhe me sipërfaqen speciale të prodhuar ky maus pad mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim dhe është i prodhuar veçanërisht me sistem mikrofibër. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe high tech micro-texture dhe me stabilizues gome e cila garanton lëvizje të buta. Maus Pad-i ka dimensione 26 x 21 x 0.2 cm dhe palohet si rollë shumë lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6958012201851
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
EMP009BK
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Me motive
Prodhuesi:
E-Blue
Trashësia [mm]:
210

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE