Mousepad E-Blue Iron Man EMP005, dizajn Iron Man

Kodi i produktit:
199952
EAN:
6958012201851
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
310
Kodi i prodhuesit:
EMP005BKAA-NA
Lansuar:
4 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i E-Blue Iron Man EMP005, është shtresë me përbërës gome me dizajn të kaltër me foto të Iron Man, me qepje speciale dhe me sipërfaqen speciale të prodhuar ky maus pad mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim dhe është i prodhuar veçanërisht me sistem mikrofibër. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe high tech micro-texture dhe me stabilizues gome e cila garanton lëvizje të buta. Maus Pad-i ka dimensione 31 x 25 x 0.15 cm dhe palohet si rollë shumë lehtë, Maus Pad-i vjen me një paketë speciale të cilën mund ta jepni si dhuratë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6958012201851
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
310
Kodi i prodhuesit:
EMP005BKAA-NA
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
1,5
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Me motive
Prodhuesi:
E-Blue
Trashësia [mm]:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE