Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Fnatic Gear Boost Control, L, i hirtë

Kodi i produktit:
204744
EAN:
7350041088479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
340
Kodi i prodhuesit:
1403002-1001
Lansuar:
13 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i Fnatic Gear Boost Control , me dimension L është shtresë me përbërës gome me dizajn me ngjyrë të hirtë, me shtypje speciale dhe me sipërfaqen speciale të prodhuar ky maus pad mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim dhe është i prodhuar veçanërisht me sistem mikrofibër. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe high tech micro-texture dhe me stabilizues polycarbonati e cila garanton lëvizje të buta. Maus Pad-i ka dimensione 340 x 260 x 2 mm dhe palohet si rollë shumë lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041088479
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
340
Kodi i prodhuesit:
1403002-1001
Lansuar:
13 Janar 2017
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Polikarbonat
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
159
Prodhuesi:
Fnatic
Trashësia [mm]:
260
Ueb-i i prodhuesit:
Shop.fnatic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE