Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad Gaming A4tech X7-500MP, i zi

Kodi i produktit:
61119
EAN:
4711421735261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
437
Kodi i prodhuesit:
X7-500MP
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i i tipit A4tech X7-500MP është shtresë me dizajn me ngjyrë të zezë mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim të lartë, i prodhuar në mënyrë të veçantë për Gamer-ët e lojërave moderne. Përbëhet nga materiali mikro-teksturës e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë. Mauspad-i ka dizajn me tre shtresa me bazë nga materiali i silikonit i cili mundëson stabilitet në tavolinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421735261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
437
Kodi i prodhuesit:
X7-500MP
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
A4Tech
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE