Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Gaming A4tech X7-500MP, i zi

Kodi i produktit:
61119
EAN:
4711421735261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
437
Kodi i prodhuesit:
X7-500MP
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i i tipit A4tech X7-500MP është shtresë me dizajn me ngjyrë të zezë mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim të lartë, i prodhuar në mënyrë të veçantë për Gamer-ët e lojërave moderne. Përbëhet nga materiali mikro-teksturës e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë. Mauspad-i ka dizajn me tre shtresa me bazë nga materiali i silikonit i cili mundëson stabilitet në tavolinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421735261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
437
Kodi i prodhuesit:
X7-500MP
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
A4Tech
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE