Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad Gaming Akasa Venom, i verdhë

Kodi i produktit:
117086
EAN:
4710614533073
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
352
Kodi i prodhuesit:
AK-MPD-02YL
Lansuar:
18 Tetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i i tipit Akasa Venom është shtresë me dizajn me ngjyrë të verdhë mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim prodhuar në mënyrë të veçantë për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali micro-texture e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë. Ka dizajn tre shtresës me bazë nga materiali i silikonit që mundëson stabilitet në tavolinë. Maus Pad-i ka dimensione 352 x 255 x 3 mm dhe pastrohet shumë lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614533073
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
352
Kodi i prodhuesit:
AK-MPD-02YL
Lansuar:
18 Tetor 2012
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
E verdhë
Prodhuesi:
Akasa
Trashësia [mm]:
255
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE