Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad Gaming Akasa Venom, XXL, i zi

Kodi i produktit:
117085
EAN:
4710614533042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
890
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i i tipit Akasa Venom XXL është shtresë me dizajn me ngjyrë të zezë mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim prodhuar në mënyrë të veantë për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali micro-texture e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë. Ka dizajn tre shtresës me bazë nga materiali i silikonit që mundëson stabilitet në tavolinë. Maus Pad-i ka dimensione 890 x 450 x 3 mm dhe pastrohet shumë lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614533042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
890
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-MPD-01BK
Lansuar:
18 Tetor 2012
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Për lojëra:
Prodhuesi:
Akasa
Trashësia [mm]:
450
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE