Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad Gaming C-TECH Anthea, i zi

Kodi i produktit:
173109
EAN:
8594125007195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
GMP-01
Lansuar:
9 Qershor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i C-TECH ANTHEA është shtresë me përbërës gome me dizajn 3D me ngjyrë të zezë dhe qepje speciale mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim prodhuar në mënyrë të veqantë për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe micro-texture e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë si në mausët optik poashtu edhe ata laserik. Ka dizajn tre shtresësh me bazë nga materiali i silikonit që mundëson stabilitet në tavolinë. Maus Padi-i ka dimensione 320 x 270 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125007195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
GMP-01
Lansuar:
9 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
C-Tech
Trashësia [mm]:
270

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE