Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Gaming C-TECH Anthea, i zi

Kodi i produktit:
173109
EAN:
8594125007195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
GMP-01
Lansuar:
9 Qershor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i C-TECH ANTHEA është shtresë me përbërës gome me dizajn 3D me ngjyrë të zezë dhe qepje speciale mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim prodhuar në mënyrë të veqantë për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe micro-texture e cila garanton lëvizje të buta me precizitet dhe stabilitet të plotë si në mausët optik poashtu edhe ata laserik. Ka dizajn tre shtresësh me bazë nga materiali i silikonit që mundëson stabilitet në tavolinë. Maus Padi-i ka dimensione 320 x 270 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125007195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
GMP-01
Lansuar:
9 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
C-Tech
Trashësia [mm]:
270

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE