Mousepad Gaming CORSAIR MM300 Medium, i zi - hirtë

Kodi i produktit:
207390
EAN:
8435910593298
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Kodi i prodhuesit:
CH-9000106-WW
Lansuar:
8 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus Pad-i Corsair Gaming Compact MM300 është shtresë me përbërës gome me dizajn me ngjyrë të zezë dhe hirtë me qepje speciale mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim dhe prodhuar veqanërisht për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe micro-texture e cila garanton lëvizje të buta. Ka dizajn tre shtresësh me bazë nga materiali i silikonit që mundëson stabilitet në tavolinë. Maus Pad-i ka dimensione 360x 300 x 3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910593298
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Kodi i prodhuesit:
CH-9000106-WW
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, hiri
Për lojëra:
Prodhuesi:
Corsair
Trashësia [mm]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Mousepad Gaming CORSAIR MM300 Medium edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE