Mousepad Gaming CORSAIR MM300 Medium, i zi - hirtë

25.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12€ në muaj  

207390
I padisponueshëm
Maus Pad-i Corsair Gaming Compact MM300 është shtresë me përbërës gome me dizajn me ngjyrë të zezë dhe hirtë me qepje speciale mundëson përdorim me shpejtësi dhe reagim dhe prodhuar veqanërisht për Gamer-ët. Përbëhet nga materiali i pëlhurës dhe micro-texture e cila garanton lëvizje të buta. Ka dizajn tre shtresësh me bazë nga materiali i silikonit që mundëson stabilitet në tavolinë. Maus Pad-i ka dimensione 360x 300 x 3 mm.

Detajet teknike

EAN:
8435910593298
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Kodi:
CH-9000106-WW
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, hiri
Për lojëra:
Po
Prodhuesi:
Corsair
Trashësia [mm]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera