Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Genius GX-Control P100,i zi

Kodi i produktit:
182807
EAN:
4710268250807
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
31250056100
Lansuar:
15 Janar 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius është një markë e njohur globalisht, e cila është e fokusuar në prodhimin e kompjuterëve, sidomos në altoparlantë, tastiera, mausë dhe aksesorë të vegjël siç është edhe ky mousepad. Tani ata kanë prezantuar një mousepad me cilësi të lartë. Nëse ju jeni një person i apasionuar pas lojërave, atëherë ky mousepad është i duhuri për ju. Ky mousepad ka material të veçantë, që ofron saktësi dhe lëvizje të shpejtë të mausit. Baza është e hollë vetëm 3mm. Sipërfaqja e tij është bërë nga një material i veçantë i cili është rezistent ndaj nxehtësisë si dhe i ofron mausit saktësi të detektimit gjatë përdorimit të tij. Dimensionet e tij janë: 355 x 257 x 3 mm, ndërsa pesha e tij arrin deri në 164 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250807
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
31250056100
Lansuar:
15 Janar 2016
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
164
Prodhuesi:
Genius
Trashësia [mm]:
257
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE