Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Mionix Alioth, M

Kodi i produktit:
189224
EAN:
7350041900429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
370
Kodi i prodhuesit:
MNX-04-25005-G
Lansuar:
16 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i Mionix Alioth është prodhuar veçanërisht për mausët optik dhe laserik. Ky mousepad përbëhet nga një mikrofibër i qëndrueshëm dhe i butë, si dhe pjesa e poshtme është nga materiali i gomës. Avantazh tjetër i këtij produkti është edhe sipërfaqja e tij, e cila në rast se aksidentalisht derdhet ujë mbi të, nuk do ti shkaktojë dëme të mëdha. Dimensionet e mausit janë H x W x D – 3 x 370 x 320 mm si dhe peshon vetëm 202 gr. Është i dizajnuar për madhësinë M.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041900429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
370
Kodi i prodhuesit:
MNX-04-25005-G
Lansuar:
16 Prill 2016
Lartësia [mm]:
3
Pesha [g]:
202
Prodhuesi:
Mionix
Trashësia [mm]:
320
Ueb-i i prodhuesit:
Mionix.net

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE