Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MousePad Ozone Ground Level M

Kodi i produktit:
193612
EAN:
8436532172830
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
OZGLEVEL
Lansuar:
15 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i elegant nga Ozone do t’ju mbështet në çdo video-lojë apo kur thjesht shfletoni në internet. Produkti është projektuar për të gjitha llojet e mausave, ndërsa ka një sipërfaqe e cila ndikon që mausi të mos rrëshqet. Ky mousepad ka dimensionet prej 370 x 270 x 2 mm dhe është i dizajnuar për të gjithë llojet e mausëve.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8436532172830
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
OZGLEVEL
Lansuar:
15 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Ozone
Trashësia [mm]:
270

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE