Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad Razer Firefly

Kodi i produktit:
178055
EAN:
8886419316312
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01350100-R3M1
Lansuar:
11 Shtator 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Të gjithë personat të cilët janë të futur thellë në botën e video-lojërave do ta vlerësojnë këtë mousepad, i cili ua mundëson atyre lëvizjen e lehtë të mausit në sipërfaqen e lëmuar. Mousepad-i, i cili mundëson shpejtësi dhe precizitet, është i pajisur me blacklight RGB, ndërsa lidhet përmes portit USB. Dimensionet e produktit janë 355 x 255 x 4 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419316312
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
355
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01350100-R3M1
Lansuar:
11 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Gomë, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
380
Prodhuesi:
Razer
Trashësia [mm]:
255
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Mousepad Razer Firefly edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE