Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad ROCCAT Taito, e zezë

Kodi i produktit:
191572
EAN:
4250288117044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
400
Kodi i prodhuesit:
ROC-13-170
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 
Ju kurseni : 10.00   (34%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mousepad i modelit Taito është një shoqërues i çdo lojtari qofshi profesionistë apo amatorë. Mousepadi Taito është i përbërë me një sipërfaqe NANO e cila parandalon edhe rrëshqitjen më të vogël të mausit në çdo drejtim. Dimensionet e këtij mauspadi janë: 400 x 320 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4250288117044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
400
Kodi i prodhuesit:
ROC-13-170
Lansuar:
10 Qershor 2016
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ROCCAT
Trashësia [mm]:
320

Bashkangjitja Mousepad ROCCAT Taito edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE