Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mousepad Sandberg Mousepad, i zi

Kodi i produktit:
196763
EAN:
5705730520051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
520-05
Lansuar:
26 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta kontrolloni me saktësi mausin tuaj? Atëherë, ky mousepad është i duhuri për ju. Produkti është i projektuar për mausat optikë dhe laserikë, ndërsa ndihmon në zvogëlimin e lëvizjeve të padëshiruara të mausit. Produkti mban ngjyrë të zezë, ndërsa përshtatet jashtëzakonisht shumë në tavolinën tuaj të punës. Dimensionet e tij janë 6 x 260 x 220 mm, me një peshë prej 30 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5705730520051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi i prodhuesit:
520-05
Lansuar:
26 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
6
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
30
Prodhuesi:
Sandberg
Trashësia [mm]:
220

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE