Mousepad SteelSeries QcK Limited Edition (Sims 4)

Kodi i produktit:
154714
EAN:
8138100187580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
67292
Lansuar:
12 Qershor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

€21.50 * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €1.79 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK+ është mousepad me kualitet të lartë dhe vjen nga një kompani me reputacion të lartë, ndërsa është shoku i përsosur për adhuruesit e video-lojërave të cilët kërkojnë sukses afatgjatë, qofshin ata profesionistë apo amatorë. Ky produkt vjen me një dizajn të veçantë, ndërsa është i pajisur me një sipërfaqe të veçantë, të cilin patjetër se do ta shijoni. Dimensionet e tij janë 320 x 270 mm, dhe ka një gjatësi prej 2 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8138100187580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
67292
Lansuar:
12 Qershor 2014
Lartësia [mm]:
2
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Mousepad SteelSeries QcK Limited Edition (Sims 4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE