Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mauspad SteelSeries QcK XXL

Kodi i produktit:
952889steel
EAN:
5707119026154
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi:
67500
Lansuar:
5 Mars 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 
Ju kurseni : 9.00   (17%)
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries QcK+ është mousepad me kualitet të lartë. Produkti vjen me madhësi të madhe, ndërsa target i ka lojtarët e video-lojërave FPS.

Ky mousepad është i qëndrueshëm, ndërsa mund të paloset dhe ta merrni me vete kudo. Është ideal për ndjeshmëri të vogël dhe sipërfaqe të lëmuar. Dimensionet e tij janë 900 x 400 x 4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119026154
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi:
67500
Lansuar:
5 Mars 2016
Lartësia [mm]:
4
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia [mm]:
400
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE