Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mousepad Zowie BenQ G-SR

Kodi i produktit:
193814
EAN:
4718755062636
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5J.N0241.001
Lansuar:
19 Korrik 2016
Materiali:
Tekstil

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 
Ju kurseni : 4.00   (9%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mousepad-i nga BenQ kombinon teknologji të avancuar si dhe procesim preciz. Pjesa e poshtme e tij përbëhet nga një material gome që shmang rrëshqitjet e papritura që mund të ndodhin si rezultat i lëvizjeve të shpeshta. Materiali nga i cili është prodhuar ky mousepad, është i butë dhe shumë i përshtatshë për kyqin e dorës tuaj. I përshtatshëm për mausët optik dhe laserik. Dimensionet e tij janë 480 x 400 x 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718755062636
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5J.N0241.001
Lansuar:
19 Korrik 2016
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE